Cena: 5 x 10 dag *
:

Marcela

Ser podpuszczkowy wytwarzany ze świeżego mleka krowiego. Gładki i charakterystycznie elastyczny po roztopieniu (jak Mozarella). Łatwo można go kroić w plastry.

Wytwarzamy go w blokach prostokątnych o wadze około 2 kg (ale oczywiście do sprzedaży kroimy go w kawałki o mniejszej gramaturze – już od 20 dag). Marcela dostępna jest w kilku smakach: naturalnym (bez dodatków), z kurkumą i z zieloną pietruszką .

Marcela | Sery Łomnickie

 

 

 

 

 

 
 
 
* Warunki zakupu: zamówienia serów na wagę realizujemy dla gramatur będących wielokrotnością 10 dag. Minimalna ilość sera, którą można zamówić, to 20 dag (zamówienia mniejsze zostaną zwiększone do 20 dag). Podana kwota jest wartością orientacyjną, gdyż ostateczna gramatura może się nieznacznie różnić. Sery są pakowane próżniowo – zazwyczaj jako jeden kawałek o wadze zbliżonej do wybranej w zamówieniu. W przypadku, gdy dany produkt ma zostać przygotowany w specjalny sposób (np. zapakowany oddzielnie lub przesłany w postaci całego krążka), prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zamówienia.